Preloader
66429373-66429452 66429452 info@jaamnama.ir
سقف متحرک پارچه ای (ریموت دار)

اجزاء پارچه

الیاف:
پیش تنیدگی در الیاف
در تکنولوژی پیش تنیدگی بعد از تحت کشش قرار گرفتن تار و پود ، الیاف به وسیله غشاء PVC روکش شده و پس از سخت شدن این غشاء رها سازی انجام میگیرد.در نتیجه محصول نهایی به صورت پیش کشیده تولید میشود.پارچه هایی که تحت این تکنولوژیPrecontraint تولید میگردند از پایداری همه جانبه برخوردار خواهند بود:پایداری در اختلاف دمای شدید 
طول عمر بیشتر به دلیل حفاظت بهتر از الیاف
پایداری و عدم خزش در طول مدت بهره برداری
دستیابی به میزان تحمل بسیار بالا در واحد سطح با توچه به پیش کشیدگی حاصل از تکنولوژی Precontraint
در این تکنولوژی ضمن حفظ سبک وزنی , امکان استفاده از روکش PVC با ضخامت بیشتر نیز فراهم است که این امر موجب افزایش قابل ملاحظه ای در طول عمر سازه پارچه ای میشود. همچنین در این تکنولوژی افزایش طول پارچه براثر اعمال فشار و کشش به حد اقل میرسد در حالیکه افزایش طول در دیگر پارچه های کامپوزیتی متداول, بیش از سه برابر آنچه در پارچه های Precontraint رخ می دهد, میباشد.
سازه تمام آلومینیومFull Aluminum Structure
به منظور زیبایی و طول عمر بیشتر در ساخت تمامی بخـش های سـازه ، از پروفیلهای آلومینیـومی مخصـوصی اســتفاده گردیده . پروفیـلها به گـونه ای طـراحی شــده اند که قابلیتهایی همچون نصب شیشه ، نصب درب و یا سایر تجهیزات جانبی اعم از پرده های محیطی را دارند.در زمان باز بودن پارچه، لبه جلویی پارچه بر روی یک ناودانی آلومینیومی زیبا قرار می گیرد . آب باران سطح سقف از طریق این ناودانی به داخل ستونها هدایت می شود .آب داخل ستونها بوسیله لوله های 63 میلیمتری (مخفی شده) قابل انتقال به سطح زمین و یا اتصال به مجرای فاضلاب ساختمان خواهد بود.
رنگ پودری الکترواستاتیکElectrostatic Powder Coating Technology
به منظور دوام بالا ، ماندگاری و حفظ کیفیت اولیه، برای پوشش رنگ این سازه از رنگ پودری الکترواستاتیک استفاده می شود و با توجه به تجهیزات خاص پیشرفته امکان ارائه سازه هایی با طرح چوب نیز میسر می باشد.
فضایی برای حفاظت از پارچهSpace for fabric protectionبه منظور طول عمر بیشتر پارچه، سیستم به گونه ای طراحی گردیده که در زمان باز بودن سقف، پارچه درون یک محفظه فلزی قرار می گیرد و بطور کامل از آفتاب ، گرد و غبار و ریزش باران محفوظ می ماند.به منظور طول عمر بیشتر پارچه، سیستم به گونه ای طراحی گردیده که در زمان باز بودن سقف، پارچه درون یک محفظه فلزی قرار می گیرد و بطور کامل از آفتاب ، گرد و غبار و ریزش باران محفوظ می ماند.
هدایت و دفع مناسب آب بارانRain drainage solutions
در زمان باز بودن پارچه، لبه جلویی پارچه بر روی یک ناودانی آلومینیومی زیبا قرار می گیرد . آب باران سطح سقف از طریق این ناودانی به داخل ستونها هدایت می شود .آب داخل ستونها بوسیله لوله های 63 میلیمتری (مخفی شده) قابل انتقال به سطح زمین و یا اتصال به مجرای فاضلاب ساختمان خواهد بود.

گارانتی سقف جمع شونده در 5 بخش قابل بررسی است :
1 - گارانتی غشاء pvc تاشونده سقف متحرک مدت گارانتی ارائه شده برای این پارچه 5 سال می باشد ، این به این معنی نیست که پس از 5 سال پارچه تا شونده پوسیده یا پاره خواهد شد. بلکه شرکت تعهد می نماید تا پایان مدت زمان گارانتی در صورتیکه شما بخشی از سقف را جدا نموده و به یک آزمایشگاه پلیمر ارائه نمائید تمامی مشخصات اولیه خود از قبیل رنگ ، مقاومت کششی ، مقاومت گسیختگی، استانداردهای حریق و ... را حفظ نموده و طبیعتاً طول عمر مفید را می توان بر این اساس 25 الی 30 سال بنا نهاد. تجربه ده ساله تیم فنی و مهندسی سایه روشن در حوزه صنعت سازه های پارچه ای کششی (شرکت آسمانه سازه های پارچه ای کششی) پشتوانه بزرگی برای ما و شما در حوزه سقفهای جمع شونده بوده است از شما دعوت می نمائیم برای آشنایی بیشتر با توان و پیشینه صنعتی تیم فنی و مهندسی امان از وب سایت شرکت آسمانه سازه های پارچه ای کششی بازدید نمائید.
2 - گارانتی در بخش سازه و استراکچر : تمامی پروفیلهایی که در سقف جمع شونده استفاده گردیده از آلومینیوم خاص می باشد.و شامل دو سال گارانتی سایه روشن ، بر اساس تحقیقات تیم فنی سایه روشن با دوام ترین فلز برای بدترین شرایط آب و هوایی (حتی آب و هوای ساحلی نمکی) فلز آلومینیوم می باشد و مسلماً شما نیز شناخت کافی از طول عمر و کیفیت این فلز در طول گذر زمان را دارید. برای سایر جزئیات و اتصالات در محیطهای خاص از فلز استنلس استیل و برای محیطهای عادی از فولاد گالوانیزه شده استفاده می گردد.
3 - گارانتی در بخش پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک : همانطور که می دانید پوشش رنگ اکثر لوازم آشپزخانه منزل شما اعم از لباسشویی ، یخچال، بدنه مایکروفر و ... از نوع پودری الکترو استاتیک می باشد. اهم ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک
عدم خش پذیری
ثبات رنگ در برابر شرایط جوی (آفتاب و سرما)
یکدستی و یکنواختی
ضخامت بالا نسبت به سایر رنگها می باشد 
4 - گارانتی در بخش موتور سقف متحرک پارچه ای : نوع موتور استفاده شده در سقفهای جمع شونده از نوع موتورهای توبولار می باشد. در این خصوص سایه روشن به تجربه و توان بزرگترین کمپانی تولید کننده ی موتورهای توبولار در دنیا تکیه نموده است . همیشه پیشنهاد اول نمایندگان و فروشندگان ما در خصوص موتور سقف و سایبان های متحرک برقی، استفاده از موتورهای شرکت سامفی فرانسه می باشد. سابقه این شرکت فرانسوی بیش از 50 سال می باشد و بهتر است بدانید این شرکت مخترع موتورهای توبولار در دنیا می باشد گارانتی این شرکت در بخش موتور5 سال می باشد که شرکت سایه روشن نیز همین گارانتی را برای مشتریان سقف های متحرک پارچه ای خود ارائه می نماید.
5 - گارانتی یراق آلات حرکتی سقفهای جمع شونده : اذعان می داریم متاسفانه در ایران بدلیل نبود شناسنامه و شماره سریال برای مواد خام امکان تحلیل نرم افزاری دقیقی از طول عمر و کیفیت مواد وجود ندارد در این بخش تلاش نموده ایم تا با استفاده از مرغوبترین کیفیتهای موجود در بازار طول عمر و عملکرد مناسب سیستم سقف جمع شونده امان را افزایش دهیم و از طرفی دیگر برای ارائه یک جواب محکم و قوی به شما مشتری محترم یراق آلات حرکتی سقف را در طول 15000 دفعه حرکت و باز و بست نمودن سیستم تست نموده ایم وپس از حصول نتایج مناسب آنها را به شما ارائه می نمائیم . به نظر شما یک سقف پارچه ای متحرک در طول هر سال چند دفعه باز و بست خواهد شد؟ برای اطمینان شما یراق آلات حرکتی سقف متحرک را بمدت دو سال گارانتی می نمائیم تا سقف شما پس از چند بار گذراندن فصلهای گرم و سرد طول عمرش را به شما ثابت نماید.